Współpraca

Bycie wyłącznym dystrybutorem marki Metalmorphose w Polsce jest niezwykłym wyróżnieniem. W FOR HIM pragniemy oferować Państwu najwyższej jakości produkty, a ta pochodząca z Belgii firma jest swego rodzaju synonimem doskonałości. Bogata paleta produktów pozwoliła nam na wybór i dystrybucję gadżetów najbardziej przydatnych Polakom – pięknych i funkcjonalnych zarazem.

Metalmorphose z powodzeniem sprzedaje swoje breloki do kluczy, zawieszki do torebek czy zakładki do książek w 45 krajach na całym świecie i zbiera pozytywne opinie dotyczące produktów i obsługi. Widząc tak ogromne zainteresowanie marką, postanowiliśmy udostępnić część ich wytworów do Państwa dyspozycji.

Jesteśmy zachwyceni chęcią poznania tej marki przez naszych klientów detalicznych. Jednocześnie jesteśmy otwarci na współpracę ze sklepami stacjonarnymi i internetowymi, a nawet sieciami handlowymi. Z radością nawiążemy kontakt z firmami, które poszukują oryginalnych propozycji na prezent firmowy dedykowany pracownikom czy partnerom handlowym oraz agencjami reklamowymi, które pragną zaznaczyć swoją obecność na przykład poprzez logo umieszczone na jednym produktów ForHim.

Zaś obiektami, o których mówimy, są ciekawe breloki do kluczy, przydatne zakładki do książek oraz atrakcyjne zawieszki do torby. Każdy z nich charakteryzuje oryginalna forma, pomysłowość, dbałość o precyzyjne uwypuklenie detali oraz przede wszystkim wysoka odporność. Do produkcji użyte zostały stopy cynku, stalą szlachetną oraz silikon, odpowiedzialne za umożliwienie użytkownikom wieloletnie korzystanie z produktów.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub rejestracji na platformie handlowej B2B Rejestracja. Pozwoli to uzyskać więcej niezbędnych informacji niepozwalających podjąć decyzję co do zakupu. Odsyłamy również do pozostałych zakładek na tej stronie, w celu bliższego poznania produktów. Nie ulega wątpliwości, że tak bogata paleta drobiazgów nie pozostawi nikogo bez fajnego gadżetu; problem sprawi co najwyżej wybór pomiędzy jednym, a drugim lub trzecim…

Shopping Cart
0
    0
    Twoje zamówienia
    Twój koszyk Wróć do sklepu