O nas

Belgia słynie z gofrów, czekolady, ogromnej liczby zamków oraz… doskonałych dodatków marki Metalmorphose! Stanowimy ogromną konkurencję dla innych producentów, gdyż każdy produkt wychodzący z naszej fabryki jest dopieszczony pod względem aspektów wizualnych, jak i jakości. Nasza praca ma być czymś więcej niż źródłom dochodu – ma przede wszystkim służyć ludziom ceniącym walory estetyczne w każdym przedmiocie, którym się otaczają. Zapraszamy do nas!

Skąd biorą się produkty Metalmorphose, a raczej skąd bierze się ich wysoka jakość? Stoją za tym pasja, zaangażowanie i chęć proponowania odbiorcom możliwie najlepsze pod każdym względem wytwory. Najpierw na podstawie zgłaszanych przez klientów potrzeb powstaje zamysł projektu, który kolejno przenosi się na ”papier”. Szkic przeobraża się w animację 3D i po wielu analizach powstaje finalny projekt. Tenże proces obejmuje zarówno tematykę, kształt figurki oraz jego przydatność, jak i wybór surowca.

Ciężka praca Metalmorphose, która rozpoczęła się w 2008 roku i zdobywane przez lata doświadczenie pozwoliły trafić do serc użytkowników. Oryginalne i ponadczasowe wzornictwo pozostawia wybór pomiędzy niebanalną formą, a całkiem standardowymi zawieszkami, które bez wyjątku wykazują się trwałością, dzięki zastosowaniu stopów cynku, stali szlachetnej jako budulca. Jedynym minusem jest kwestia taka, iż raz kupiony produkt zachęca do ponownego nabycia. Choć przecież nikt nie zabroni nikomu stać się posiadaczem kilku produktów jednocześnie – do czego zachęcamy!

Wyłącznym dystrybutorem marki Metalmorphose w Polsce jest firma FOR HIM . Działając w 45 krajach na całym świecie, jesteśmy przekonani, że i Polacy znajdą coś dla siebie wśród naszych breloków do kluczy, zawieszek do torebek czy zakładek do książek. Są to produkty genialnie sprawdzające się jako upominki na różne okazje, gdyż każdy z nich zapakowany jest w eleganckie pudełko, perfekcyjnie współgrające z gadżetem.

Shopping Cart
0
    0
    Twoje zamówienia
    Twój koszyk Wróć do sklepu