O nas

Firma FOR HIM nieprzerwanie od 14 lat prowadzi sprzedaż oryginalnych i wyselekcjonowanych produktów. Jest wyłącznym dystrybutorem marek Metalmorphose, Dhink, Chocli oraz Thinking Gifts. Marki dystrybuowane przez FOR HIM oferują wysokiej jakości produkty, które są użyteczne i nowoczesne.

Marka Metalmorphose to wspaniałe breloki 3D, wyróżniające się mnogością wzorów i  kolorów. Ponad 150 modeli breloków o zróżnicowanej tematyce począwszy od zwierząt, aniołów, tematycznych( np. breloki muzyczne, związane z kosmosem, itp.) przez motoryzację, sport kończąc na modelach „na czasie” czyli pożądanych w danym okresie. Metalmorphose posiada także w ofercie zakładki z figurkami 3D w wielu modelach, zawieszki do plecaków i torebek, przypinki do odzieży oraz długie naszyjniki „on-shirt”, które są nowością na naszym rynku.

Dhink oferuje lampki nocne dla dzieci, które są wykonane z miękkiego silikonu lub PVC ATBC. Są to różnorodne lampki w wielu wersjach kolorystycznych. Lampki są dotykowe, posiadają timer oraz możliwość zmiany koloru. Posiadają niezbędne certyfikaty. W ofercie Dhink poza lampkami dziecięcymi znajdziemy także girlandy świetlne, skarbonki oraz dozowniki do mydła.

Chocli jest nową belgijską marką, która z dużą siłą weszła na Polski rynek, w jej ofercie znajdziemy pozłacaną biżuterię – naszyjniki z zawieszkami. 36 różnorodnych modeli z 6 kolekcji tematycznych. Każda kolekcja jest inna więc trafia do ogromnej ilości użytkowników. Naszyjniki Chocli są antyalergiczne więc bezpieczne dla użytkownika.

Angielska marka Thinking Gifts jest marką absolutnie przodującą w produkcji zakładek do książek, oferuje lampki książkowe/zakładki, które dzięki designowi zdecydowanie przypadną do gustu kupującemu. Za ich wyjątkowością przemawia także fakt, że zostały sprzedane w ilości ponad miliona sztuk!

W ofercie marki znajdziemy także inne rodzaje zakładek- magnetyczne oraz takie, które trzymają strony aby książka się nie zamknęła a także cienkie długopisy zmazywane, które również służą jako zakładki.

Naszym klientom zapewniamy szybką obsługę zamówień, pomoc w procesie zakupu oraz gwarantujemy pewność i bezpieczeństwo transakcji, korzystne warunki oraz rabaty. Nasi klienci otrzymują ekspozytory półkowe lub podłogowe w zależności od marki, dostęp do zdjęć produktowych oraz wsparcie graficzne.

Zapraszamy zainteresowanych do zarejestrowania się na naszej platformie handlowej formularz lub przesłanie zainteresowanie na adres e-mail sklep@forhim.pl.

Shopping Cart
0
    0
    Twoje zamówienia
    Twój koszyk Wróć do sklepu